Jaunietis vannasistabā iespundē vīru

Jaunietis vannasistabā iespundē vīru

Жанры:
Ziņas
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē informē, ka policisti dzīvoklī Brasā noskaidroja, ka pie kāda padzīvojuša pāra naktī bija ieradies 17 gadus vecais kaimiņu puisis, kurš uzreiz pēc durvju atvēršanas uzbrucis vīrietim un piekāvis to, bet pēc tam iespundējis vannasistabā. Uzreiz pēc tam jaunietis uzbrucis arī padzīvojušajai kundzei, kas arī bijusi dzīvoklī, un izvarojis viņu. Pēc izdarītā nozieguma jaunietis esot aizbēdzis no notikuma vietas. Pēc notikušā apstākļu noskaidrošanas policisti ātri vien noskaidroja jaunieša atrašanās vietu un aizturēja viņu. Aizdomās turētais jaunietis ir 17 gadus vecs, viņš no ieslodzījuma vietas pēdējo reizi izlaists pirms diviem mēnešiem un ir vairākkārt tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem. Šobrīd pret jaunieti sākts kriminālprocess par izvarošanu.
Рейтинг аниме Jaunietis vannasistabā iespundē vīru
оценок
0
Жанры:
Ziņas

Sestdienas naktī policisti saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli, kur 17 gadus vecs kaimiņš piekāvis dzīvokļa saimnieku un izvarojis padzīvojušu kundzi.

Оставить отзыв
Внимание!
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Авторизуйтесь на сайте используя логин и пароль, либо пройдите процесс регистрации, это не займет у вас более 3х минут.