Jaunākās FILMAS

 0.0 (Balsojumi:0)

Nosaukums: Maģiskais Maiks [2012]
Gads:

Apraksts:Dinamiska Stīvena Soderberga komēdija par īstu vīriešu draudzību striptīza dejotāju pasaulē. Pieredzējis dejotājs (Č. Tatums) māca savam skolniekam (A. Petiferam) profesijas pamatus un iedvesmo viņu tiekties pēc slavas.
 0.0 (Balsojumi:0)

Nosaukums: Real Steel (2011) DVDRip
Gads:

Apraksts:A future-set story where robot boxing is a popular sport and centered on a struggling promoter (Jackman) who thinks he's found a champion in a discarded robot. During his hopeful rise to the top, he also discovers he has an 11-year-old son who wants to know his father.
 0.0 (Balsojumi:0)

Nosaukums: Mac & Devin Go to High School (2012) DVDRip
Gads:

Apraksts:A comedy that follows two high school students -- one overachiever struggling to write his valedictorian speech, the other a senior now going on his 15th year of school.
 0.0 (Balsojumi:0)

Nosaukums: Černobiļas Avārīja (LAT / TV RIP)
Gads:

Apraksts:Černobiļas atomelektrostacija bija padomju zinātnes triumfs un lepnums, līdz 1986. gada 26. aprīlī tajā notika sprādziens. Šī avārija kļuva par postošāko atomelektrostaciju katastrofu visā cilvēces vēsturē. Praktiski nav precīzi iespējams noteikt katastrofā cietušo skaitu, bet lēš, ka tās rezultātā .....
 0.0 (Balsojumi:0)

Nosaukums: Serkanā tveice(Latgaļu parodija)
Gads:

Apraksts:Arnolds Švarcnēgers ir krievu policists, kas sūtīts pakaļ kādam krievu narkodīlerim, kurš iepriekš izbēdzis uz ASV, bet saņemts ciet, un tagad gaida izdošanu Čikāgā.Džims Beluši ir viņa pagaidu pārinieks Čikāgas policijā.Kad narkodīlerim izdodas izbēgt, abiem policistiem ir jāpārvar savas domstarpīb.....
SATURS - 1
SATURS - 2
SATURS - 3
SATURS - 4

Portāla aptauja

Vai vēlaties lai šis portāls atsāk darboties?
1.
2.
3. Vienalga
4. Varbūt
Kopā aptaujā piedalījušies: 2

Portāla statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0